به نام خدا
راهنما     تماس باما     ثبت‌نام    


تبلیغات صفحه اصلی

آگهی ویژه رایگان

سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
تبلیغ در پایگاه تبلیغات و نمایش کسب و کار ، پاتنیک ( patnic.ir )

پاتنیک پایگاهی تازه راه اندازی شده برای تبلیغات کسب و کار، کالا ، محصولات و خدمات صاحبان کسب و کار و مشاغل آزاد از خرد تا کلان است. شما می توانید در این زمینه تمام تبلیغات خود را به آسانی و رایگان جهت اطلاع رسانی و شناساندن بیشتر در سراسر کشور ، ثبت نمایید.

ورود كاربران میانجی
E-Mail
Password

ثبت نام رایگان
بازیابی رمز عبور
 
پیشنهاد ها و ایده ها برای درج آگهی جدید

با سلام و درود به شما کاربران و بازدید کنندگان گرامی

 

از آنجا که یکی از اهداف ما فراهم کردن پایگاهی جامع و خزانه ای کامل از نیازمندیها و اطلاع رسانیهای کاربران اینترنت و خدمات کسب و کار آنها است ، هم اکنون با راه اندازی این پایگاه  پذیرای آگهی های شما هستیم . امیدواریم تا در آینده ای نزدیک بتوانیم با خدماتی مناسبتر ، میزبانی شایسته تر باشیم .

در این راستا شما می توانید که همه ی آگهی های خود را در زمینه های گوناگون به هر تعداد ، در این پایگاه به رایگان درج نمایید .

چنانچه تازه کارید می توانید با خواندن ادامه مطلب و بررسی پیشنهادها و ایده ها و اهداف دیگر کاربرانی که آگهی درج کرده اند ، بیشتر در این زمینه اطلاعات کسب نمایید .

موضوعات گوناگون درج آگهی

1- درج آگهی فروش : یکی از مهمترین موضوعات درج آگهی مربوط به فروش کالا و محصولات است . چنانچه شما کالا یا محصولاتی داشته باشید که تمایل به فروش آن دارید یکی از پیشنهاد ها فروش در بستر محیط مجازی - اینترنت - است . شما می توانید با درج آگهی درباره فروش این کالا یا محصولات خود ، آنرا به مخاطبان آن محصول بهتر معرفی نمایید .

چند نمونه : فروش خودرو ، لپ تاپ ، ملک ، گوشی همراه ، لوازم دست دوم ، لوازم قدیمی و عتیقه جات ، محصولات تولید شده تولیدی و کارگاه خودتان و ...

2- درج آگهی خرید : چنانچه نیاز به خرید کالا و یا محصولی خاص دارید (که یکی از ویژگی های کمیاب بودن ، قیمت مناسبتر ، یافتن فروشنده خارج از شهر خود و یا بررسی گزینه های بیشتر برای کالای مورد نیاز خود را ، داشته باشد ) با درج آگهی و نوشتن متن درباره ی خرید آن کالا می توانید بهتر به هدف خود برسید .

چند نمونه :خرید خودرو ، ملک ، کالا های کمیاب ، ابزار کار ، کالا با قیمت کمتر ، لوازم دست دوم و ...

3- درج آگهی معرفی : برخی از افراد هدفشان از درج آگهی شناساندن شرکت ، موسسه ، کارگاه ، مغازه ، تولیدی ،کسب و کار و ... خودشان به دیگران است . برخی نیز معرفی کالا و یا خدمات ارائه شده توسط خودشان را آگهی می کنند .

چند نمونه : معرفی شرکت خود به مخاطبان (مانند : خدمات کامپیوتری ، روشنایی و نور ساختمان ، تولید محصول خاص ) ، معرفی موسسه آموزشی خود ، خدمات ارائه شده توسط شرکت خدمات مسافرتی و ...

4-درج آگهی های اطلاع رسانی و نیازمندیها : یکی از پر تکرارترین موضوعات اطلاع رسانی است (در این بخش اطلاع رسانی به کاربران اینترنت مقصود است )که بر خلاف پر تکرار بودنش کمترین استفاده را دارد .

چند نمونه : دعوت به همکاری ، خدمات جدید شرکت ، استخدام نیروی کار ، پیدا کردن کالا و یا اشیای گمشده ، تغییر نام شرکت یا کسب و کار شما ، اعلام خبر جدید از دستاوردهای شما ، تبریک به مناسبت محصول و موفقیت جدید و ...

 پیشنهاد ما

چنانچه تازه وارد بازار کار شده اید و یا می خواهید وارد بازار کار شوید ، حتما در مورد  محصولات و یا توانایی های خود نیاز به تبلیغ دارید . یکی از این راه ها درج آگهی است . چنانچه ایده ای جدید و یا محصولی تازه برای ورود به بازار کار دارید پیش از ادامه کار با تبلیغات اینترنتی حتما از وضع مشتری های موجود آگاه شوید سپس اقدام به تولید انبوه و ادامه مسیر کنید  .

 

 

برای درج آگهی نخست در پایگاه ثبت نام کرده و پس از ورود به سایت آگهی خود را درج نمایید .چنانچه وارد پایگاه شده اید با کلیک بر روی این پیوند می توانید هم اکنون آگهی جدید درج نمایید .

چنانچه نیاز به راهنمایی داشتید ، می توانید با رایانامه ی info@mianjy.com موضوع خود را مطرح نمایید .

با سپاس از توجه شما 

پس از ثبت نام می توانید به هر تعداد آگهی ویژه ی رایگان ثبت نمایید .

این پایگاه هیچ گونه مسئولیتی در برابر درستی و اعتبار آگهی ها و آگهی دهندگان ندارد ، تمام مسئولیت هر آگهی بر عهده آگهی دهنده است و وظیفه تحقیق در مورد اعتبار و درستی آگهی و آگهی دهندگان به ویژه در معاملات بر عهده بازدیدکنندگان می باشد .نیازمندیهای میانجی پایگاهی برای درج آگهی ویژه رایگان
دسترسی آسان